Vasario 28 d. šalia Kultūros centro nuaidėjo, nuskambėjo Užgavėnių šurmulys. Vaikščiojo persirengėliai, praeiviai su pasigardžiavimu kirto blynus, blynų kepėjos tik spėjo suktis.


Į kvietimą vaišinti ukmergiškius blynais atsiliepė keletas įmonių. Labai skaniais blynais susirinkusius vaišino Kurėnų užeiga, Bibliotekos blyninė, Ukmergės vartotojų kooperatyvas, Savivaldybės administracijos darbuotojai ir Laumėnų kaimo bendruomenė. Pastarieji ukmergiškius vaišino ir šiupinyne bei apdovanojo laumių pirštais su nelabojo atvaizdu.Susirinkusius aplankė pavasario šaukliai - gervės, tarp žiūrovų vaikščiojo į Užgavėnių personažus persirengę „Bočių“ atstovai. Šokti ir eiti ratelius kvietė Kultūros centro folkloro ansamblis „Pyniava“.

Kanapinio ir Lašininio kova baigėsi Kanapinio pergale. Po jos, sudeginus Morę, ukmergiškiai skirstėsi, linkėdami vieni kitiems riebios dienos.

Nuotraukos - autoriaus.

Šiam turiniui kometarai išjungti.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti Jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimo tvarka ir taisyklėmis. Skaityti daugiau