Gegužės 6 d. į Veprių kultūros namus Motinos dienos išvakarėse jau 18-ą kartą rinkosi jaunieji dainininkai, muzikantai ir šokėjai iš įvairių rajono kampelių. Dainomis ir šokiais jie mamas sveikino koncerte „Tau, mamyte“.
Renginio vedančiosios Greta ir Gerda pirmuosius pakvietė dainuojančius ir šokančius svečius iš Deltuvos. Jaunuosius atlikėjus dainuoti moko Kazimieras Piestinis, šokti – Daiva Stimburienė. Juos pakeitė pianinu grojusi Otilija Varnaitė iš Lyduokių. Gabrielė Kovalčiukaitė, Lukas Kovalčiukas, Akvilė Aukštakojytė iš Sližių dainavo po vieną, o dvi dainas sudainavo visas penkių atlikėjų ansambliukas. Jaunuosius Sližių dainininkus dainuoti moko Stasė Novikienė. 

Dainavo dainininkės iš Valų ir Taujėnų. Merginų trio iš Valų vadovauja Alė Ališauskienė, Taujėnų dainininkėms – Nijolė Janulienė. Šventėje grojo kitais metais dešimtmetį minėsiantis Kultūros centro Veprių skyriaus instrumentinis ansamblis, vadovaujamas Edvardo Ratauto. Šiame ansamblyje groja ir tarptautinių konkursų laureatas ir prizininkas Tautvydas Pakėnas, vieną dainą pagrojęs solo. Koncertą baigė Dainavos šokėjos, vadovaujamos Drąsutės Kaselienės. 

Nuotraukos - autoriaus.

Šiam turiniui kometarai išjungti.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti Jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimo tvarka ir taisyklėmis. Skaityti daugiau