Trečiąją birželio savaitę visas pasaulis jungiasi į Tarptautinę mezgimo viešumoje dieną. Prieš keletą metų į šią akciją įsijungė ir Lietuva. Ukmergėje ši diena, vykusi birželio 15 dieną, minima taip pat jau kelerius metus.

Vlado Šlaito viešoji biblioteka, minėdama Mezgimo viešumoje dieną, akcentavo buvimo kartu, bendravimo ir skaitymo šalia mezgėjų – entuziastų svarbą. Bibliotekos kieme, šalia mezgančių renginio dalyvių, skambėjo bibliotekininkių Virginijos, Vilmos, Dalios, Rimutės ir kitų skaitomi eilėraščiai, sentencijos. Į akciją noriai įsijungė būrelis vaikų. Dvi mergaitės jos metu išmoko megzti ir žadėjo sugrįžti į biblioteką ne tik knygų pasiskolinti. Pačių dalyvių nuostabai ir džiaugsmui itin noriai virbalų ir siūlų kamuolio ėmėsi berniukai. Ir kaip netikėti, kad ateityje jie išaugs rūpestingi, mylintys tėčiai...Šią akciją vakarop perėmė dailės studija „Spalvų sodas“ . Nepaisant protarpiais krapnojančio lietaus, akcija pavyko ir pritraukė nors ir ne patį didžiausią, tačiau ištikimų būrį dalyvių. Galbūt kitais metais ši šventė suburs ir suvienys dar daugiau bendraminčių – ir senjorių, ir jaunų mamų, ir moksleivių. Renginio organizatoriai tuo neabejoja.

Autorės nuotraukos.
 

Šiam turiniui kometarai išjungti.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti Jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimo tvarka ir taisyklėmis. Skaityti daugiau