Savaitę laiko (liepos 16-20 d.) 12 mažųjų ukmergiškių lankė Ukmergės kultūros centro meninę-kūrybinę stovyklėlę „Patauškučiai“, kuriai vadovavo Kultūros centro vaikų renginių organizatorė Tamara Kvieskienė. 9-11 metų vaikai ne tik susipažino su kūrybos galimybėmis, bet ir aplankė žymias rajono vietas, žaisdami susidraugavo, o paskutinę stovyklėlės dieną savo gabumus parodė „Talentų šou“.

Vaikai stovyklėlės metu mokėsi pinti juosteles, groti skudučiais, vaidinti, daug keliavo. Keliaudami aplankė Veprius, Deltuvą, Krikštėnus. Susipažino su vaistažolėmis, bičių gėrybėmis. O Ukmergėje – su kūrybos galimybėmis.

Baigiant stovyklauti kiekvienas vaikas parodė ką sugeba „Talentų šou“. Čia vaikai pasakojo istorijas angliškai, grojo fortepijonu ir trimitu, deklamavo eilėraščius, rodė pokštus su kortomis, pasakojo anekdotus, šoko linijinius šokius ir breiką, ir, žinoma, dainavo.

Nuotraukos - autoriaus.

Šiam turiniui kometarai išjungti.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti Jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimo tvarka ir taisyklėmis. Skaityti daugiau