Valstybės dieną ant piliakalnio nutūpė balti balandžiai, piliakalnio viršuje suplazdėjo tautinė vėliava, šalia piliakalnio atėjusieji dalyvavo edukacijose, o valstybės himno giedojimo laukimą paįvairino koncertas.

Prieš pagrindinį Valstybės dienos renginį vaikai mokėsi gaminti paukščiukus iš žolynų, pinti vėliavos spalvų apyrankes ir pasidaryti karūnas. Ant senos pirties griuvėsių žaidėjų laukė šachmatai, o ant žolės - domino kauliukai.

Tuo metu šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje nuaidėjo projekto „Liepos 6-osios choras“ dainos. Koncertavo ir svečiai - VU Kauno fakulteto merginų choras „Veni Gaudere“. Po koncerto choristai prisijungė prie didelio būrio ukmergiškių giedoti Tautiškos giesmės.

Susirinkusius pasveikino meras Rolandas Janickas ir Seimo narys Juozas Varžgalys, žiūrovus linksmino ir groti būgneliais mokino  Utenos meno mokyklos kapela „Sietynėlis“. Sugiedojus himną susirinkusiems koncertavo kapelija „Muzikontai iš pa Utenas“ ir atlikėjas Paulius Bagdanavičius. Liepos 6-osios vakarą vainikavo pro debesis sušvitusi besileidžianti saulė ir piliakalnį apjuosusi vaivorykštė.

Nuotraukos autoriaus.

Šiam turiniui kometarai išjungti.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti Jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimo tvarka ir taisyklėmis. Skaityti daugiau