Nuo rugpjūčio 16 iki rugsėjo 15 d. „Vilkamirgės“ galerijoje veiks menininkės, meno daktarės Dovilės Dagienės - DoDa fotografijų paroda "Augalų atmintis".

Tai jau keletą metų vykdomas projektas, didelės apimties studija, įtraukianti istorinius tyrimus, dokumentus, liudijimus, interviu ir keliones po Lietuvą ieškant medinių sinagogų. Projekto dalis pavadinimu "Augalų atmintis. Medinės sinagogos" tęsia pradėtą retų architektūrinių paminklų – medinių sinagogų ir aplink jas esančių kultūrinės atminties likučių tyrimą, siekia atkurti nutrūkusi ir tragiškai pasibaigusį pasakojimą apie Lietuvos žydus, sugrąžinti prarasto, neišgyvento laiko liudijimą. Ant nykstančių medinių paminklų augantys, istorinių žydų gyvenviečių augalai patys tampa savitais laiko paminklais, istorijos liudininkais. Pasitelkiant fotografijos mediją, simbolio ir metaforos kalba, šie kūriniai ne tik liudija tragedijos mastą, bet ir plečia dokumentinio pasakojimo galimybes.

Galerijos adresas: Vienuolyno g. 14 / Kęstučio a. 2-2, Ukmergė.

Darbo laikas: pirmadieniais - ketvirtadieniais 9 - 17 val., penktadieniais 9 – 15.45 val.
Tel. pasiteiravimui: 8656 66924

Paroda veiks iki rugsėjo 15 dienos.

Parodos organizatorius VšĮ „Trys kaimai“.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Plakato reprodukcija - autorės.

Šiam turiniui kometarai išjungti.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti Jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimo tvarka ir taisyklėmis. Skaityti daugiau