Spalio 9 d. Ukmergės kultūros centre jau 23-čią kartą dūko vaikai ir jaunimas iš įvairių šalies miestų ir rajonų. Čia vyko vaikų ir jaunimo teatrų festivalis „Nenuoramos 2021“. Ši šventė tiek jauniesiems aktoriams, tiek režisieriams, tiek ir festivalio organizatoriams buvo dviguba – dėl pandemijos atkeltas festivalis įvyko, o festivalio sumanytoja ir rengėja - Ukmergės kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro studija „Nykštukas“ mini 30 veiklos metų jubiliejų.

Po festivalio atidarymo žiūrovai galėjo pažiūrėti penkis spektaklius. Scenoje pasirodė Ukmergės kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro studija „Nykštukas“ (rež. Tamara Kvieskienė), Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras „Vaivorykštė“ (rež. Birutė Šneiderienė), Birštono kultūros centro jaunimo teatro studija (rež. Rimantas Jacunskas), Ignalinos gimnazijos teatras „IKI“ (rež. Jolanta Narbutaitienė), Anykščių kultūros centro Troškūnų skyriaus teatro studija „Mes“ (rež. Jolanta Pupkienė).

Per pertraukas tarp spektaklių jaunieji aktoriai ir žiūrovai nenuobodžiavo.  Buvo galima klausytis POP grupės „Garsiukai“ ar jaunimo roko grupės „Veranda“ koncertų, mokytis šokti su šokių mokytoja  Egidija Merenanu. Prie šokių salės išsirikiavo eilutė mergaičių, norinčių ant veido pasidaryti profesionalios visažistės makiažą. Antro aukšto fojė žiūrovų ir dalyvių laukė sėdmaišiai ir didelis televizorius, kuriame buvo rodomos buvusių festivalių akimirkos. Kai kas galėjo pamatyti ir save. Dailės galerijoje – festivalio spektaklių akimirkų nuotraukų paroda.

Festivalio uždarymo metu pagerbti svečių kolektyvų vadovai, su 30-mečiu pasveikintas „Nykštukas“ bei jo vadovė Tamara Kvieskienė. Kolektyvams rajono meras Rolandas Janickas įteikė padėkos raštus, Taujėnų teatro „Bičiuliai“ vadovas Vidmantas Krikštaponis kolegei iš „Nykštuko“ įteikė rožes.

Šventė baigėsi bendra nuotrauka ir spalvingais šventiniais fejerverkais.

Nuotraukos - autoriaus.

Šiam turiniui kometarai išjungti.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti Jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimo tvarka ir taisyklėmis. Skaityti daugiau