Ukmergės kultūros centro parodų galerijoje nuo gegužės 29-osios eksponuojama paroda „Potėpis“, kurioje savo darbus pristato Ukmergės krašto kūrėjai. Tokios parodos – kasmetiniai, tradiciniai renginiai, skiriami mūsų Miesto šventei.

Parodos atidaryme dalyvavo rajono savivaldybės administracijos direktorė Inga Pračkailė ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vaidotas Kalinas, kurie autoriams linkėjo tęsti kūrybą tokia pačia dvasia.

Kasmetinės tradicinės Ukmergės rajone gyvenančių menininkų kūrybos parodos organizuojamos nuo 1990-ųjų, kai Audriaus Žilėno ir Juliaus Zarecko iniciatyva kultūros centre buvo įkurta galerija.

Šiemet parodoje 30 autorių pasakoja skirtingas istorijas per kūrinius. Pačių kūrinių šiemet – net 67. Prie parodos prisidėjo tapytojai, keramikai, skulptoriai, grafikai, vitražistai, o vieno iš paveikslų grafinis vaizdas buvo sukurtas garsų pagalba. Parodos atidarymo metu pademonstruota, kaip vyko jo sukūrimas.

Paroda veiks iki liepos 6 dienos. Visi kviečiami apsilankyti.

Šaltinis - "Ukmergės žinios", birželio 11 d.

Fotografija - iš "Ukmergės žinių" foto archyvo.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti Jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimo tvarka ir taisyklėmis. Skaityti daugiau