Vasario 23-24 d. Ukmergės kultūros centre vyko šeštasis kamerinių teatrų festivalis „Camera obscura“. Ukmergės teatro mėgėjai turėjo galimybę stebėti devynis mėgėjų ir profesionalų statytus spektaklius. Festivalis prasidėjo dviem šeimininkų spektakliais – Ukmergės kultūros centro Kambario teatras parodė A. Karelino „Noriu tapti žiurkėnu“ (rež. J. Zareckas), o Ukmergės kultūros centro teatras – autorinį E. Druskino darbą „Saulėlydis ant mano stogo“. E. Druskinas yra šio spektaklio pjesės autorius, režisierius ir vienas iš aktorių. Rokiškio kultūros centro jaunimo teatras pristatė savo gyvo garso koncertą „Myliu...“ (rež. J. Krisiūnas) kuriame gyvai skambėjo muzika, eilės, laisvi tekstai. Jonavos savivaldybės teatras naujai ir įdomiai interpretavo Žemaitės „Tris mylimąsias“ (rež. Ž. Martinaitienė), o pirmoji festivalio diena baigėsi Vaikų ir jaunimo teatro mokyklėlės „Mano teatras“ iš Kauno spektakliu K. Šagor „N-16“. Spektaklio režisūra ir scenografija - T. Erbrėderio.

Antrąją festivalio dieną taip pat pradėjo kauniečiai – naujas ir, anot pačių teatro aktorių, Ukmergėje gimęs teatras „JOT“ parodė S. Mrožeko „Karolį“. Rokiškio liaudies teatras į festivalį atvežė spektaklį „Strazdas“ (rež. J. Buziliauskas) sukurtą S. Gedos poemos motyvais ir festivalio spektaklių estafetę perdavė profesionalams. „Teatro projektai“ iš Kauno įdomioje sceninėje erdvėje (rūsyje po didžiąja Kultūros centro scena) parodė T. Bernhard „Teatralą“ (rež., S. Jačėnas), o festivalį sunkiu, bet galingu akordu užbaigė Ramūno ateljė (Vilnius) aktoriai pristatę A. Strindbergo „Mirties šokį“ (rež. R. Abukevičius).

Šiam turiniui kometarai išjungti.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti Jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimo tvarka ir taisyklėmis. Skaityti daugiau