Kovo 1-2 d. Ukmergės kultūros centre visos Lietuvos ilgakasės rinkosi į tradicinį, kasmetinį konkursą „Ilgakasė – 2008“. Šiemetis konkursas jau šeštasis. Tačiau šį kartą į konkursą įsiliejo ir jaunieji modeliukai bei dizaineriai, kurie savo kolekcijas pristatė konkursui „Lino kelias“.

Pačia gražiausia, dailiausia, „Ilgakasių ilgakase“ pripažinta Aistė Antanaitytė, keturiolikmetė kretingiškė, išpuoselėjusi savo plaukus iki 1,38 metro. Aistė taip pat pelnė ir “Publikos“ bei „Foto“ prizus. Panevėžietės Žydrūnės Tamulėnaitės kasos buvo ilgiausios iš visų konkurso dalyvių – 1,42 m. Ji namo parsivežė „Išradingiausios“ ir „Mis Ilgakasės“ titulus. Be publikos ir konkurso komisijos dėmesio bei prizų neliko ir kitos konkurso dalyvės.

Konkurse „Lino kelias“ dalyvavo 10 kolektyvų iš visos Lietuvos. Nugalėtojomis tapo jaunosios dizainerės iš Plungės, mados studijos „Ažūrė“ merginos su kolekcija „Vapsvos“. Pirmosios vietos atiteko kolekcijoms „Ramunė balta“ (dizainerė D. R. Stankevičienė, režisierius ir choreografas A. Subotkevičius) ir „Lietuvaite – tu širdis mano“ (autorės J. Jasinskienė ir L. M. Jansevičienė. Pastaroji buvo ir kolekcijos pristatymo režisierė). Antrąsias vietas užėmė kolekcijos: „Seniai besmegeniai išdykę kaip vaikai“ (dizainerė G. Žalienė), „Bobų vasara“ (dizainerė D. R. Stankevičienė, režisierius ir choreografas A. Subotkevičius) bei „Pasimatymas“ (dizainerė S. Bepirš). Trečiosios vietos: „Ilgas lino gyvenimas – visada madinga“ (autorės - Kauno „Varpo“ gimnazijos mados studijos būrelio merginos), „Senovė šiuolaikinėje Madoje“ (D. Elzbergienės vaikų modelių studija „Mažoji Mis“), „Boružėlės“ (dizainerė D. Tamošaitienė).

Nuotrauka R. Kazėnienės

Šiam turiniui kometarai išjungti.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti Jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimo tvarka ir taisyklėmis. Skaityti daugiau