Kovo 8-11 d. Ukmergės kultūros centro ir vaikų muzikos mokyklos scenose vyko VII tarptautinis būgnų ir perkusijos festivalis. Sąlyginai festivalis „susiskirstė“ į tris muzikinius stilius: kovo 8-ąją koncertavo festivalio organizatorius S. Auglys ir Kauno miesto simfoninis orkestras, tad tai buvo tarsi „simfoninės perkusijos“ diena, kovo 9-oji pasižymėjo džiazinėmis improvizacijomis - grojo marimbininkė Satoko Aoki (Japonija), o jungtinis džiazmenų ir perkusininkų orkestras atliko S. Auglio diriguojamus M. Musorgskio „Parodos paveikslėlius“. Kovo 11-ojo buvo skirta „grynosios perkusijos gerbėjams – pasirodė J. Moore ir K. Gay duetas iš JAV, antroje koncerto dalyje juos papildė UCF perkusinis ansamblis grojęs ir perkusiniais instrumentais, ir pristatęs audringus maršinės perkusijos šou „gabalus“. Prie šio pagrindinio festivalio „stuburo“ gražiai prisišliejo G. Laurinavičiaus projektas „Koncertas visai šeimai“, kuriame maestro nuoširdžiai ir betarpiškai bendravo su žiūrovais, leido jiems patiems pajausti mušamųjų instrumentų „storybes ir plonybes“. Kovo 10 d. Muzikos mokyklos scenoje solinį pasirodymą surengė II Tarptautinio J. Taločkos konkurso, vykusio kartu su praėjusių metų festivaliu, laureatas T. Atnold iš Lenkijos, o J. Moore ir K. Gay vedė individualaus meistriškumo kursus Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentams.

Festivalis tikrai nestokojo žiūrovų dėmesio, jame apsilankė ne tik rajono valdžios atstovai, bet ir Lietuvos Respublikos kultūros ministras J. Jučas, šiltai atsiliepęs apie festivalio publiką bei organizatorių darbą.

Šiam turiniui kometarai išjungti.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti Jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimo tvarka ir taisyklėmis. Skaityti daugiau