Kovo 29-30 d. dvyliktą kartą Ukmergės kultūros centre vyko respublikinė vaikų ir jaunimo mėgėjų teatrų šventė ,,Nenuoramos“. Šioje šventėje dalyvavo 12 vaikų ir jaunimo teatrų kolektyvų. Pirmąją šventės dieną žiūrovams vaidino jaunieji aktoriai iš Ukmergės (vaikų ir jaunimo teatro studija ,,Nykštukas“), Pasvalio kultūros centro (vaikų ir jaunimo dramos studija), Marijampolės kultūros centro (teatro studija ,,Gaja“), Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos (jaunimo dramos studija ,,Vaidyba“), Anykščių Antano Vienuolio gimnazijos (dramos studija ,,+,-„) ir Jurbarko kultūros centro (jaunimo teatras ,,Vaivorykštė“). Antrą šventės dieną vaidino vaikų ir jaunimo teatrai iš Kretingos kultūros centro (teatro studija ,,Atžalynas“), Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos (teatro studija ,,Kvietimas“), Vilniaus Taurakalnio kultūros centro (teatro studija ,,Elementorius“), Tauragės moksleivių kūrybos centro (,,Pilies teatras“), Ignalinos raj. gimnazijos (teatras ,,IKI“) ir Troškūnų (vaikų ir jaunimo teatro studija ,,Mes“). Pertraukėlių metu šokių salėje žiūrovus linksmino pop grupės ,,Garsiukai“ dainorėliai, Ukmergės kultūros centro linijinių šokių grupė ,,Visada“, šiuolaikinio šokio grupė ,,Arabeska“ bei Senamiesčio pagrindinės mokyklos ansamblis ,,Saulės zuikučiai“.

Jaunieji aktoriai ne tik vaidino, bet ir galėjo tobulinti savo aktorinius įgūdžius teatro laboratorijos užsiėmimuose, kuriuos vedė aktorius Gediminas Storpirštis ir režisierius Jonas Daraškevičius, išmokti šokio paslapčių Egidijos Merenanu vedamoje pamokoje ir Vitos Vaitkevičienės pagalba trumpam tapti keramikais.
Nenuoramos nebūtų nenuoramos, jei po spektaklių peržiūrų ir meistriškumo pamokų iš karto nuskubėtų ilsėtis. Visų teatrų aktoriai buvo kviečiami į šventinį karnavalą, kuriame rodė savo išradingumą, originalumą atliekant įvairias vakaro vedėjų (griežtų egzaminatorių) užduotis.

Šventė baigėsi, tačiau visi skirstėsi vildamiesi dar ne kartą susitikti.

A. Kiškio nuotrauka

Šiam turiniui kometarai išjungti.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti Jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimo tvarka ir taisyklėmis. Skaityti daugiau