Vaikų pop choras ,,Garsiukai“ skaičiuoja jau septintus savo kūrybinės veiklos metus. Šio magiško septintuko proga balandžio 19 d. Ukmergės kultūros centre buvo surengtas spalvingas koncertas, kurį puikiai vedė grupės dainininkės Žemyna Meškuotytė ir Aistė Šmigelskaitė. O joms solidžiai talkino Kultūros centro dailininkas Erikas Druskinas.

Koncerto metu galima buvo išgirsti bei pamatyti ir pačius jauniausius, ir jau turinčius didesnę scenos patirtį pop grupės ,,Garsiukai“ dainorėlius.

Į Gimtadienio šventę ,,Garsiukų“ pasveikinti atvyko muzikos laidų prodiuseris Jonas Vilimas ir kompozitorė bei meninio ugdymo pedagogė Liuda Deksnienė, kuri pažadėjo kolektyvui dovanoti keletą dainų. Dainininkė Neda Malūnavičiūtė atliko ne tik savo koncertinę programą, bet kartu su ,,Garsiukų“ soliste Dovile Virbalaite sudainavo dvi dainas. Žiūrovų simpatijų susilaukė ir pop choro ,,Katita“ iš Marijampolės pasirodymas.

Po šventės dalyviai vaišinosi didžiuliu gimtadienio tortu, bendravo, dalijosi įspūdžiais.

Nuotraukos P. Šemetos

Šiam turiniui kometarai išjungti.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti Jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimo tvarka ir taisyklėmis. Skaityti daugiau