Džiaugsminga L. Abariaus giesme „Magnificat“ mišrus choras „Magnificat“ Ukmergės kultūros centro scenoje balandžio 26 d. pradėjo savo 15-os metų kūrybinės veiklos jubiliejaus šventinį koncertą „Prisiminti Tavo meilę...“.

Per labai greitai prabėgusi, nors apie pusantros valandos trukusį koncertą gausiai susirinkę choro kūrybos gerbėjai, draugai, giminės galėjo pamatyti ir išgirsti ne tik „Magnificat“ choristų atliekamus kūrinius – buvo pagerbti jau išėję Anapilin choristai, prisiminti žymus chorvedys ukmergiškis maestro a. a. Pranas Sližys ir jo žmona Kazimiera, savo kūryba, patarimais ir globa prisidėję prie „Magnificat“ gimimo ir brandos, chorą sveikino bičiuliai bažnyčių choristai ir vargonininkai iš Tauragnų ir Gargždų bažnyčių, į renginį atvyko ir kartu dainavo solistė Onutė Matusevičiūtė (nuotraukoje – kairėje), su kuria choras „Magnificat“ bendrauja ir bendradarbiauja jau apie 10 metų... Pasiilgusiųjų prasmingos muzikos šviesos, panorusių susikaupti ir pamastyti apie gyvenimo prasmę, nenumaldomai bėgantį laiką, tikrąsias gyvenimo vertybes renginyje skambėję muzikiniai kūriniai tikrai nenuvylė.

Po koncerto Ukmergės klasikinės muzikos mylėtojai skirstėsi su pakilia nuotaika, išsinešdami į namus ir dalelę „Magnificat“ vadovės ir dirigentės Reginos Ališauskaitės (nuotraukoje) bei jos choristų širdžių šilumos, kantrybės ir nuoširdumo.

A. Kiškio nuotraukos

Šiam turiniui kometarai išjungti.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti Jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimo tvarka ir taisyklėmis. Skaityti daugiau