Gegužės 23 d. Ukmergės kultūros centro galerijoje atidaryta Ukmergės rajono moksleivių fotografijų paroda „Ukmergė amžių sandūroje“. Paroda įsiliejo į šiųmetės Miesto šventės renginių gretas, buvo skirta ir taikyta jai. Moksleiviai, padedami mokytojų, atrinko ir parodai pateikė 48 foto darbus. Po vieną–du ar daugiau fotografijų pateikė 30 moksleivių – parodos autorių. Daugiausiai šiose fotografijose užfiksuoti Ukmergėje ir rajono miesteliuose esantys pastatai, jų fragmentai, kitos urbanizuotos aplinkos detalės, rečiau - čia gyvenantys žmonės.

Ka dangi paroda buvo sumanyta ne tik kaip rajono moksleivių meninės fotografijos pasiekimų pristatymas, bet ir kaip nedidelės varžytuvės-konkursas, parodai pateiktus foto darbus vertino patyrusių fotografijos meistrų komisija (D. Karalis, A. Kuliešis, J. Kamenskas), kuri ir atrinko geriausias-įdomiausias iš parodai pateiktų fotografijų. Geriausiu pripažintas Ukmergės Dukstynos pagrindinės mokyklos mokinio J. Širvio (mokytoja Z. Dikienė) darbas „Pavargo“ (reprodukcijoje). Antros ir trečios vietų laureatais tapo A. Smetonos gimnazijos moksleiviai V. Lazarevas bei J. Strioga (mokytoja R. Zareckienė) už fotografijas „Senam dvarely“ ir „Ritmas senamiestyje“. Konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti piniginėmis premijomis, diplomais.

Parodos laureatų, o ir visų, pateikusių savo fotografijas parodai, darbai yra pakankamai skirtingi, suskurti naudojant skirtingus meninės fotografijos principus, metodus ir technologijas, tad paroda yra tikrai įvairi ir įdomi.

Šiam turiniui kometarai išjungti.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti Jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimo tvarka ir taisyklėmis. Skaityti daugiau