Liepos 10 d. „pasaulį išvydo“ Ukmergės ir Pasvalio dambrelininkų įgrota kompaktinė plokštelė „Lietaus lašai“. Albumo viršelio tekste rašoma: "Visi, kas tik moka groti dambreliu, yra kviečiami prisijungti ir muzikuoti šioje nedidelėje idėjinėje grupėje, kuri populiarina senąjį tarptautinį (ir lietuvišką!) instrumentą dambrelį. Grodami kaip galima įvairiau, originaliau ir ne tik prie laužų medituojant..."
Su šiuo pirmuoju dambrelininkų albumu startuoja šis penketas: Loreta Juozapavičiūtė – Talutienė, Violeta Juozapavičiūtė, Egidijus Darulis, Lina Bartašienė, Albertas Bartašius.“

Kompaktinėje plokštelėje įrašyta 11 kūrinių, kuriuos „laisvai muzikuodami“ ukmergiškiai ir pasvališkiai atliko dambreliais, puslitriniais stiklainiais, aguonų galvomis, pusline, birbyne, fleita, „kiaule“, būgnu. Abi Juozapavičiūtės prisidėjo savo balsais.

Patalpinta muzikiniame albume muzika iš tikro labai įdomi, neįprasta ir originali, tačiau... tikrai nekomercinė, tad jo pasirodymas neapėjo be rėmėjų pagalbos. Pagrindinis „Lietaus lašų“ rėmėjas – Egidijus Žižys, rėmėjai: Kretingos pranciškonai, UAB „Bilderis“, „Kelmiškės statyba“, „Aigipto durys“.

Albumo išvaizdą formavo vienas iš muzikantų – E. Darulis.

Šiam turiniui kometarai išjungti.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti Jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimo tvarka ir taisyklėmis. Skaityti daugiau